حضور شرکت احیاء گستر طب فرآیند در نمایشگاه ایران هلث 1402

زمان مطالعه: < 1 دقیقه نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث ۱۴۰۲، یک رویداد بزرگ در حوزه دستاوردهای تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت است. فعالان این صنعت با هدف معرفی آخرین دستاوردهای خود در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. این نمایشگاه، بیست و چهارمین دوره برگزاری ایران هلث را در روزهای ششم تا نهم خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌الملی تهران فراهم می‌آورد. با برگزاری این نمایشگاه، فرصت مناسبی برای تبادلات علمی و فناوری در حوزه تجهیزات پزشکی در تهران فراهم می‌شود.

حضور شرکت احیاء گستر طب فرآیند در نمایشگاه ایران هلث
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
احیا گستر
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نمایشگاه ایران هلث تهران 1402 بیست و چهارمین دوره، در تاریخ 6 الی 9 خرداد در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث ۱۴۰۲، یک رویداد بزرگ در حوزه دستاوردهای تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت است. فعالان این صنعت با هدف معرفی آخرین دستاوردهای خود در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. این نمایشگاه، بیست و چهارمین دوره برگزاری ایران هلث را در روزهای ششم تا نهم خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌الملی تهران فراهم می‌آورد. با برگزاری این نمایشگاه، فرصت مناسبی برای تبادلات علمی و فناوری در حوزه تجهیزات پزشکی در تهران فراهم می‌شود.

احیا گستر در نمایشگاه ایران هلث

تصاویری از حضور کارمندان شرکت احیاء گستر

احیاگستر

و حضور پر شور بازدیدکنندگان از غرفه ی شرکت احیاء گستر طب فرایند

بازدید از احیاگستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.