صفحه نمایش دستگاه اکسیژن ساز خانگی

2 دقیقه
0 دیدگاه
احیا گستر
زمان مطالعه: 2 دقیقه

جهت استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی ابتدا باید کابل برق را به پریز برق و سوکت ورودی برق که روی دستگاه قرار دارد وصل کنید و دکمه روشن/خاموش را فشار دهید تا دستگاه شروع به کار کند. اگر دکمه روی حالت I باشد دستگاه شروع به کار می کند و اگر روی حالت O باشد خاموش می شود.

زمانی که دستگاه روشن می شود، دو ردیف عدد روی صفحه نمایش، قابل مشاهده است. عدد ردیف بالا بیانگر کل زمان استفاده از دستگاه  و عدد ردیف پایین بیانگر زمان فعلی استفاده از دستگاه می باشد.

3 چراغ روی دستگاه مشاهده می کنید که در وضعیت عادی، دو چراغ سمت چپ و راست به رنگ سبز و چراغ وسط خاموش می باشد. چراغ سمت چپ مربوط به کیفیت خروجی اکسیژن می باشد. چراغ میانی که در وضعیت طبیعی دستگاه خاموش است، مربوط به مشکلات فنی دستگاه می باشد که در صورت بروز هر گونه مشکل فنی، این چراغ قرمز می شود و روی صفحه نمایش یک کد خطا نمایش داده می شود. چراغ سمت راست مربوط به نوسانات الکتریکی دستگاه  می باشد در بروز هر گونه مشکلات الکتریکی از جمله قطعی برق دستگاه این چراغ، قرمز می شود و دستگاه آلارم بوق ممتد می دهد. در صورتی که هر یک از چراغ ها از وضعیت نرمال خود خارج شدند حتما با واحد فنی شرکت احیا گستر طب فرآیند تماس بگیرید.

در این قسمت 4 دکمه را مشاهده می کنید که جهت تنظیم زمان خاموش شدن دستگاه از این دکمه ­ها می توانید استفاده کنید.

 

بدین منظور ابتدا دکمه M را فشار می ­دهید. اعداد روی صفحه نمایش به صورت چشمک زن می شود با دکمه های بالا و پایین زمان مورد نظر را تنظیم کنید پس از پایان تنظیمات دکمه فلش را فشار دهید تا زمان تنظیم شده ذخیره  و تایید گردد. در نهایت روی صفحه نمایش زمان تنظیم شده را مشاهده می کنید که بعد از این مدت، دستگاه خاموش می شود.

جهت جلوگیری از آسیب دیدگی دستگاه هنگام نوسانات برق، یک دکمه فیوز برای دستگاه تعبیه شده است که به هنگام نوسانات برق دکمه فیوز خارج می شود و دستگاه بوق می زند تا بیمار متوجه شود و دستگاه را خاموش کند و از برق بکشد و بعد باید دکمه فیوز را به داخل فشار دهید تا به حالت اولیه برگردد. در صورتی که این مسئله بیش از یک مرتبه رخ داد لطفا با واحد فنی شرکت احیا گستر طب فرایند تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.